Майже половина поляків вважають, що росія може напасти на Польщу в найближчі роки - опитування

48 відсотків поляків вважають, що росія може напасти на Польщу в найближчі роки. Такими є результати дослідження від Ipsos на замовлення TOK FM і OKO.press, - повідомляє "Польське радіо".

Ipsos запитав поляків, чи, на їхню думку, росія може напасти на Польщу військовим шляхом у найближчі роки. Як пояснив портал ТОК FM, відповідь «однозначно так» дали 12 відсотків респондентів, а відповідь «скоріше так» - 36 відсотків. Разом – 48 відсотків опитаних.

Тих, котрі вважають, що росія «скоріше не» нападе на Польщу військовим шляхом, є 32 відсотки, а 9 відсотків вважає, що нападу «однозначно не буде» - загалом 41 відсоток анкетованих. 11 відсотків учасників опитування не мають думки з цього приводу.

Також на запитання про можливий напад росії на Польщу відповідали виборці окремих політичних партій. 62 відсотки виборців "Права і Справедливості" очікують нападу росії на Польщу. Такої ж думки дотримуються 48 відсотків виборців "Громадянської коаліції", а також 42 відсотки прихильників "Нових лівих", 40 відсотків виборців "Третього Шляху" та 36 відсотків електорату Конфедерації.

Як повідомлялося, у Польщі діятиме навчально-тренувальний центр Україна-НАТО.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті