Майже 60 трупів свиней, заражених африканською чумою, викинули в поле на Київщині

Майже 60 трупів свиней, заражених африканською чумою, було виявлено у лісосмузі поблизу села Матвіївка Київської області. Про це повідомила Миронівська міська рада 13 листопада, пише ТСН.

"Після перевірки біоматеріалів лабораторією Держпродспоживслужби була підтверджена наявність ДНК вірусу африканської чуми в даних зразках. У зв'язку з цим на території лісосмуги запровадили карантин", - сказано в повідомленні. 

Підкреслюється, що на африканську чуму хворіють лише свині, людям це захворювання не загрожує

Раніше повідомлялось, що у Кончі-Заспі зафіксували спалах африканської чуми свиней.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті