Головний санлікар України: За тиждень від "Covid19" померло 56 осіб. В трьох областях є підстави для введення карантину

У Тернопільській, Житомирській  та Чернівецькій областях перевищено епідемічний поріг захворюваності на "Covid19" та грип. Про це повідомив головний санітарний лікар України Ігор Кузін в ефірі телемарафону 30 листопада.

"В трьох областях Україні перевищено епідемічний поріг - це Тернопільська, Житомирська і Чернівецька області. Там вже показники вищі, аніж стандартні до цього періоду. Тобто ці регіони вже можуть вводити певні обмежувальні протиепідемічні заходи", - зазначив Кузін.

Також він повідомив, що Україною зараз циркулює 13 штамів коронавірусу, та наголосив на необхідності вакцинації.

"Дійсно, вакцинуватися потрібно, враховуючи те, що зараз суттєве погіршення ситуації з захворюваністю, враховуючи зимовий період", - підкреслив Ігор Кузін.

Головний санлікар країни зазначив, що з початку епідемічного сезону загалом вже більше мільйона українців перехворіли на грип та коронавірус. За тиждень до лікарень госпіталізують у середньому 4200 пацієнтів. 

"Захворюваність на COVID також зростає, за останній тиждень вона зросла на 20%, вона точно зростає серед дітей. Також реєструються випадки, що потребують реанімації, і летальні випадки. За минулий тиждень померло від коронавірусної інфекції 56 осіб, у тому числі одна дитина", - зазначив Кузін.

Як повідомлялось раніше, ВООЗ заявила, що "COVID-19 усе ще становить загрозу".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті