Пандемія коронавірусу: в Україні завершується дія карантину та режиму надзвичайної ситуації

В Україні з 1 липня завершується дія карантину та режиму надзвичайної ситуації через пандемію коронавірусу. Про це повідомив премʼєр-міністр Денис Шмигаль у Телеграм.

"З 1 липня завершуємо дію карантину та режиму надзвичайної ситуації у зв’язку з пандемією коронавірусу", - написав він.

За словами Шмигаля, COVID-19 став для українців важким випробуванням.

"Усі наші рішення весь цей час були спрямовані на те, аби зберегти життя людей. За період пандемії ми відпрацювали механізми реагування, що стали в пригоді під час повномасштабної війни. Тепер відповідаємо на нові виклики, озброєні новими методами та підходами", - пояснив премʼєр, подякувавши медикам, які всі ці роки самовіддано боролися з пандемією та зробили все, аби мінімізувати її наслідки.

"Сьогодні наші лікарі та медсестри не менш героїчно допомагають захисникам та цивільним в умовах повномасштабної війни", - додав Шмигаль.

Нагадаємо, що голова ВООЗ Тедрос Аданом Гебреїсус заявив, що міжнародній спільноті обов'язково необхідно встановити походження COVID-19, аби підготуватися до майбутніх пандемій. Існує дві основні теорії походження COVID-19: його природне поширення від кажанів до тварин-посередників й зрештою людей та випадковий витік із лабораторії.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті