У МОЗ розглядають можливість запровадження коронавірусних обмежень

В Україні можуть знову ввести карантин у разі зростання захворюваності на COVID-19. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив завідувач відділу стратегії імунізації Центру громадського здоров'я МОЗ Олександр Заїка.

"Не виключаю повернення обов'язкового маскового режиму у громадських місцях та закладах харчування, які діяли в Україні до війни", - повідомив медик.

Наразі в Україні призупинено дію коронавірусних обмежень, запроваджених Кабміном. Але якщо епідеміологічна ситуація буде складатися негативно, в країні можуть повернути деякі обмеження.

За словами Заїки, українцям повідомлять, якщо держава повертатиме вакцинацію. При цьому зараз громадянам варто вакцинуватись.

Раніше повідомлялося, що США передали Україні близько півмільйона вакцин від коронавірусу.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті