У МОЗ розглядають можливість запровадження коронавірусних обмежень

В Україні можуть знову ввести карантин у разі зростання захворюваності на COVID-19. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив завідувач відділу стратегії імунізації Центру громадського здоров'я МОЗ Олександр Заїка.

"Не виключаю повернення обов'язкового маскового режиму у громадських місцях та закладах харчування, які діяли в Україні до війни", - повідомив медик.

Наразі в Україні призупинено дію коронавірусних обмежень, запроваджених Кабміном. Але якщо епідеміологічна ситуація буде складатися негативно, в країні можуть повернути деякі обмеження.

За словами Заїки, українцям повідомлять, якщо держава повертатиме вакцинацію. При цьому зараз громадянам варто вакцинуватись.

Раніше повідомлялося, що США передали Україні близько півмільйона вакцин від коронавірусу.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті