На Львівщині перший в цьому році летальний випадок від коронавірусу. Хвороба поширюється

Інформацію, який саме штам циркулює на Львівщині наразі очікують від київських спеціалістів. Про це в коментарі "Еспресо.Захід" повідомила очільниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталія Іванченко-Тімко.

За її словами, в області зареєстрували перший летальний випадок від коронавірусу. Пацієнт - чоловік, віком близько 60 років. 

"Він мав цілу низку, цілий букет захворювань. Щодо інших пацієнтів - перебіг хвороби в них минає в більшості не важко, але є люди, які мають супутні різноманітні патології, діагнози, то у них виникають проблеми", - заявила Наталія Іванченко-Тімко.

Минулого тижня в області лабораторно підтвердили 192 випадки коронавірусу. З них 45 серед дітей. 49 пацієнтів були госпіталізовані. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.08.2025
15:24

Миру не буде, навіть якщо... Прогноз з аналізом «першопричин»

Проблемою для Путіна є не війна. Проблемою Путіна, яка змусила його просити Трампа про зустріч на Алясці, є економічна нездатність РФ вести війну далі. Стан російської економіки змушує Москву скорочувати військовий бюджет, що загрожує програшем у...
Країна Світ
19.08.2025
11:25

"Фінський варіант". Історія по колу. Далі – знову війна

Вимоги Москви про передачу ще не захоплених Москвою територій в обмін на «мир» робить цю аналогію майже абсолютною. Виявилося, що за 80 років, креативність Кремля не просунулась ні на йоту.
Країна
18.08.2025
11:10

"Велика угода" чи легалізація окупації? Аналіз зустрічі Трампа та Путіна на Алясці — політолог Костянтин Матвієнко

Що реально стоїть за вимогами Путіна, якою може бути лінія Вашингтона після "Аляски" і чи піде Україна на вимоги російського диктатора, які начебто підтримав американський лідер?
Всі статті