"Липне до всіх, хто дасть йому гроші". Екс-ведучій "Розсміши коміка" приїхав до Маріуполя

Ведучий родом із Білорусі Дмитро Шепелєв, який довгі роки працював в Україні, продався за криваві російські рублі і приїхав в окупований Маріуполь. Колись Шепелєв був ведучим програми "Розсміши коміка" на українському ТБ, - пише NV.

У вересні Шепелєв став ведучим шоу про тварин на пропагандистському каналі Росія-1. Після початку повномасштабної війни в Україні Шепелєв писав, що йому «соромно» і просив вибачення в українців.

В Stories Анастасія Приходько відреагувала на ганебний вчинок Шепелєва, який зараз вирішив підігравати кривавому режиму у РФ.

«Досить близько знала цього слимака. І у Москві працювали, і у Києві спілкувалися. Тварина це ти! Скажу одне, це людина, яка продасть свою матір за гроші. Він став коханцем одного з впливових людей, щоб отримати роботу на каналі, і як липучка липне до всіх, хто дасть йому гроші. Г*вно ти», — написала співачка.

Як повідомлялося, журналістка, яка в окупованому Маріуполі забезпечує інформаційну діяльність окупантів, заочно отримала підозру в колабораціонізмі.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті