Легіон "Свобода Росії" показав знищення техніки росіян на Білгородщині

Представники легіону "Свобода Росії" показали результати своїх боїв у Бєлгородській області, де вони знищили кілька одиниць бронетехніки. Про це 26 травня в Telegram заявили представники легіону.

"Перше відеозведення нашої операції в Бєлгородській області. Кадри, що демонструють боягузтво і непрофесіоналізм путінських військ. Маючи чисельну перевагу, діючи на знайомій їм території, солдати ЗС РФ панічно ховалися в посадках і під парканами", - заявили представники "Свободи Росії".

На опублікованих кадрах видно, як російські військові активно займають житлові будинки і намагаються вкрити техніку під листям. У легіоні заявили, що російські військові хотіли пограти в хованки, але "артилеристи з легіону "Свобода Росії" грають краще".

"Тут же - знищена і пошкоджена техніка, яка більше не поїде російськими дорогами руйнувати українські міста", - додали в легіоні.

Нагадаємо, раніше російські добровольці прокоментували перебіг операції в Грайворонському районі РФ.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті