Кадиров почав вербувати бойовиків "ДНР" для власної армії

Глава Чечні Кадиров вербує бойовиків "ДНР" для своєї армії. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 6 березня.

"На росії продовжуються феодальні течії, які пов’язані з майбутнім розподілом влади, – сказано в повідомленні. – Гауляйтер окупованої Ічкерії Рамзан Кадиров почав вербувати бойовиків з армії так званої "ДНР" у свої ряди, аби посилити свою владу".

Підкреслюється, що вплив Кадирова на тимчасово окупованих територіях наразі зростає й фактично тимчасово окуповані райони Донецької області віддані йому під управління. Саме його бойовики "забезпечують порядок", здійснюючи репресії в захоплених містах.

Зазначається, що Денис Пушилін, який формально виконує роль керівника на захоплених районах Донеччини, погодив "підготовку" бойовиків "ДНР" в університеті спецназу, який розташований в Чечні.

"Це ще більше посилює вплив Кадирова на тимчасово окупованих територіях, адже тепер фактично він готуватиме тих, хто буде відповідати за особисту охорону гауляйтерів. – йдеться в повідомленні. – Крім цього, особиста гвардія Кадирова поповнюється новими обличчями, що також змінює баланс сил в майбутньому перерозподілі влади. Зауважимо, що кадирівці майже не беруть участь в безпосередніх бойових діях, що створює нервозність серед інших башен кремля, чиї "ПВК" й інші окупаційні формування несуть втрати й слабнуть".

Раніше повідомлялось, що з Грозного до Донбасу вирушила чергова "багатонаціональна" партія рашистських убивць.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті