У "ДНР" вже 4 шахти віддали "інвестору", зареєстрованому в Ростові-на-Дону

У квазіутворенні "ДНР" чотири українські шахти "передали в оренду інвестору" - російському ТОВ "Імпекс-Дон", зареєстрованому в Ростові-на-Дону у квітні 2015 року (основний вид діяльності - видобуток вугілля та антрациту). Про це пишуть місцеві пропагандисти 22 квітня, цитуючи "першого заступника міністра вугілля та енергетики ДНР" Віталія Власова.

Він нібито повідомив, що йдеться про шахту "Комсомолець Донбасу" і три шахти колишнього об'єднання "Торезантрацит", також "ведеться робота ще по одному підприємству".

"Відповідно, у нас ще одна шахта, яка має перейти інвестору, перебуває в роботі. Йдеться про шахту ім. Лутугіна", - цитується Власов.

Пропагандисти пишуть, що в місцевому "мінугля" повідомили подробиці "угоди": "Договір про оренду терміном на п'ять років підписано з компанією "Імпекс-дон". Інвестор має намір вкласти в шахту "Комсомолець Донбасу" понад 11,2 млрд рублів, шахти "Торезантрациту" - понад 4,4 млрд рублів. Кошти спрямують на модернізацію виробництв і збільшення штату співробітників. Наприклад, на "Комсомольці Донбасу" кількість робочих місць зросте з 2372 до 3086. Планується і зростання вуглевидобутку - сумарно на підприємствах мають намір підняти на-гора за п'ять років понад 13,6 млн тонн "чорного золота"".

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті