З Грозного до Донбасу вирушила чергова "багатонаціональна" партія рашистських убивць

До Донбасу з Грозного вирушила чергова партія рашистів. Про це повідомив голова Чечні Рамзан Кадиров у своєму Телеграм-каналі 2 березня.

За його словами, до Донбасу з Грозного вирушила "чергова багатонаціональна група добровольців".

При цьому Кадиров запевняє, що серед них - "не тільки жителі Чеченської Республіки, а й уродженці інших регіонів Росії".

Про навіть приблизну чисельність відправленого до Донбасу підрозділу Кадиров чомусь промовчав.

Раніше повідомлялося, що Кадиров клянеться Аллахом: "у криваво-вогненному місиві зароджується нова росія", а путін рятує "свідоме людство".

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті