З Грозного до Донбасу вирушила чергова "багатонаціональна" партія рашистських убивць

До Донбасу з Грозного вирушила чергова партія рашистів. Про це повідомив голова Чечні Рамзан Кадиров у своєму Телеграм-каналі 2 березня.

За його словами, до Донбасу з Грозного вирушила "чергова багатонаціональна група добровольців".

При цьому Кадиров запевняє, що серед них - "не тільки жителі Чеченської Республіки, а й уродженці інших регіонів Росії".

Про навіть приблизну чисельність відправленого до Донбасу підрозділу Кадиров чомусь промовчав.

Раніше повідомлялося, що Кадиров клянеться Аллахом: "у криваво-вогненному місиві зароджується нова росія", а путін рятує "свідоме людство".

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті