Кадиров клянеться Аллахом: "у криваво-вогненному місиві зароджується нова росія", а путін рятує "свідоме людство"

Рамзан Кадиров розродився монологом про своє бачення "нової росії", заявивши, що щасливий жити саме в той час, коли росія заливає світ кров'ю. Відповідну промову він опублікував у своєму телеграм-каналі 1 березня.

"Клянуся Аллахом, я безмірно радий, що живу в цей час! – написав Кадиров. – …Я схиляюся до думки тих, хто вважає його історичним, що визначає майбутнє становище росії на політичній карті світу. Моя оцінка того, що відбувається, може здивувати або шокувати декого на перший погляд, але час зараз реально щасливий. Чому? По-перше, тому що він настав би в будь-якому випадку. І тоді на чолі країни міг би виявитися не путін, що рятує величезну багатонаціональну країну і заодно все свідоме людство, а який-небудь ліберальний слимак".

На думку Кадирова, зараз "...у криваво-вогненному місиві зароджується нова росія".

Раніше повідомлялося, що Кадиров заявив, що має намір конкурувати з Пригожиним і створити чеченську ПВК після закінчення "каденції".

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті