Кадиров заявив, що має намір конкурувати з Пригожиним і створити чеченську ПВК після закінчення "каденції"

Глава Чечні Кадиров заявив, що "після завершення роботи на держслужбі" створить приватну військову компанію і конкуруватиме з ПВК "Вагнер". Про це він написав у своєму Телеграм-каналі 19 лютого.

"Я всерйоз планую після завершення роботи на держслужбі скласти конкуренцію нашому дорогому брату Євгену Пригожину та створити приватну військову компанію, – написав Кадиров. – Думаю, що все вийде".

Він уточнив, що "не припиняє радіти успіхам ПВК "Вагнер" у зоні СВО" – у той час як українська земля усіяна трупами "вагнерівців".

Так, раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що результатом чергової спроби атаки під Бахмутом для "вагнерівців" стали їхні трупи.

Крім того, раніше було оприлюднено відео, в якому "вагнерівці" показали "сотні своїх убитих товаришів", звинувативши міноборони РФ у "беззаконні".

Раніше також повідомлялося, що Кадиров відмовився допомогти Пригожину в новій атаці на міноборони РФ.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті