Кадиров відмовився допомогти Пригожину у новій атаці на Міноборони – ISW

Глава Чечні Рамзан Кадиров відмовився приєднатися до інформаційної кампанії Євгенія Пригожина проти Міноборони РФ. Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

"Кадиров, ймовірно, відповів на затвердження Міноборони Росії 17 лютого командуючих чотирма військовими округами, заявивши, що чеченські формування виконуватимуть накази будь-якого командира, призначеного президентом Росії Володимиром Путіним, і що чеченські бойові офіцери мають відмінні і добре скоординовані відносини з Міноборони", - повідомили аналітики ISW.

Таким чином, як зазначили співробітники Інституту, чеченський лідер відкинув пропозиції засновника "ПВК "Вагнер" Євгенія Пригожина приєднатися до інформаційної кампанії проти Міноборони. Мабуть, Кадиров не вірить у успішне відновлення впливу "кухаря путіна" після цієї операції.

При цьому, за даними ISW, Пригожин намагається посилити свою інформаційну кампанію проти Міноборони – у тому числі через заяву, що "вагнерівці" не підпорядковуються Міністерству оборони росії. У рамках цієї кампанії Пригожин намагається завербувати ультранаціоналістичних діячів у Кремлі та обрати російських блогерів для підтримки його прагнення до влади у росії, вважають аналітики.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що "вагнерівці" звинуватили Міноборони РФ у "беззаконні" і показали "сотні своїх убитих товаришів".

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті