Кадиров відмовився допомогти Пригожину у новій атаці на Міноборони – ISW

Глава Чечні Рамзан Кадиров відмовився приєднатися до інформаційної кампанії Євгенія Пригожина проти Міноборони РФ. Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

"Кадиров, ймовірно, відповів на затвердження Міноборони Росії 17 лютого командуючих чотирма військовими округами, заявивши, що чеченські формування виконуватимуть накази будь-якого командира, призначеного президентом Росії Володимиром Путіним, і що чеченські бойові офіцери мають відмінні і добре скоординовані відносини з Міноборони", - повідомили аналітики ISW.

Таким чином, як зазначили співробітники Інституту, чеченський лідер відкинув пропозиції засновника "ПВК "Вагнер" Євгенія Пригожина приєднатися до інформаційної кампанії проти Міноборони. Мабуть, Кадиров не вірить у успішне відновлення впливу "кухаря путіна" після цієї операції.

При цьому, за даними ISW, Пригожин намагається посилити свою інформаційну кампанію проти Міноборони – у тому числі через заяву, що "вагнерівці" не підпорядковуються Міністерству оборони росії. У рамках цієї кампанії Пригожин намагається завербувати ультранаціоналістичних діячів у Кремлі та обрати російських блогерів для підтримки його прагнення до влади у росії, вважають аналітики.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що "вагнерівці" звинуватили Міноборони РФ у "беззаконні" і показали "сотні своїх убитих товаришів".

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті