Кадиров клянеться Аллахом: "у криваво-вогненному місиві зароджується нова росія", а путін рятує "свідоме людство"

Рамзан Кадиров розродився монологом про своє бачення "нової росії", заявивши, що щасливий жити саме в той час, коли росія заливає світ кров'ю. Відповідну промову він опублікував у своєму телеграм-каналі 1 березня.

"Клянуся Аллахом, я безмірно радий, що живу в цей час! – написав Кадиров. – …Я схиляюся до думки тих, хто вважає його історичним, що визначає майбутнє становище росії на політичній карті світу. Моя оцінка того, що відбувається, може здивувати або шокувати декого на перший погляд, але час зараз реально щасливий. Чому? По-перше, тому що він настав би в будь-якому випадку. І тоді на чолі країни міг би виявитися не путін, що рятує величезну багатонаціональну країну і заодно все свідоме людство, а який-небудь ліберальний слимак".

На думку Кадирова, зараз "...у криваво-вогненному місиві зароджується нова росія".

Раніше повідомлялося, що Кадиров заявив, що має намір конкурувати з Пригожиним і створити чеченську ПВК після закінчення "каденції".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті