З Грозного до Донбасу вирушила чергова "багатонаціональна" партія рашистських убивць

До Донбасу з Грозного вирушила чергова партія рашистів. Про це повідомив голова Чечні Рамзан Кадиров у своєму Телеграм-каналі 2 березня.

За його словами, до Донбасу з Грозного вирушила "чергова багатонаціональна група добровольців".

При цьому Кадиров запевняє, що серед них - "не тільки жителі Чеченської Республіки, а й уродженці інших регіонів Росії".

Про навіть приблизну чисельність відправленого до Донбасу підрозділу Кадиров чомусь промовчав.

Раніше повідомлялося, що Кадиров клянеться Аллахом: "у криваво-вогненному місиві зароджується нова росія", а путін рятує "свідоме людство".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті