"Хочуть після себе залишити випалену землю". Росіяни осушують Каховське водосховище - Верещук

Російські окупанти осушують Каховське водосховище, що створює загрозу навколишньому середовищу. Про це повідомила віцепрем'єр-міністр, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук у Telegram 12 лютого.

"Екологічна війна. Окупанти осушують Каховське водосховище. Загроза навколишньому середовищу, водопостачанню та сільському господарству Запоріжжя та Херсонщини", - повідомила вона.

За її словами, російські окупанти свідомо та цілеспрямовано здійснюють екоцид регіону, включаючи тимчасово окуповані території.

"Вони не зможуть втримати захоплені території. Можливо, почали це усвідомлювати. Тому, хочуть після себе залишити випалену землю, непридатну для життя. Нічого в них не вийде. Все може відбутись дуже швидко. Пам’ятаєте звільнення Херсону?", - написала Ірина Верещук.

Як повідомлялося раніше, росіяни хочуть підірвати дамбу Сватівського водосховища й звинуватити в цьому Україну.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті