В Україні можуть ввести нову категорію отримувачів виплат ВПО

Міністрерка з реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила про необхідність введення в Україні нової категорії внутрішньо переміщених осіб, які матимуть право на отримання виплат. Про це вона сказала під час ефіру телемарафону 4 грудня.

Верещук розповіла, що під час нещодавнього візиту до США оговорювала з представниками американської влади гуманітарну підтримку українців.

“Ми знаємо, що наші партнери формують бюджети на наступний рік, в яких передбачається допомога Україні на гуманітарні потреби. Наразі у нас 2,6 млн отримувачів виплат ВПО щомісяця. Нам потрібно зберегти ці виплати і також увести нову категорію – складні життєві обставини внаслідок збройної агресії. Це дуже важливо”, - сказала голова Мінреінтеграції.

Вона нагадала, що Світовий банк надасть Україні фінансування в об'ємі 1,2 млрд доларів на проекти з підтримки соціально незахищених і малозабезпечених верств населення.

"Світовий банк зосередився на діючих категоріях. Але ми запропонували зосередитися саме на новій категорії, аби допомогли пережити зиму та 2024 рік людям, які постраждали саме від збройної агресії", - зазначила Верещук.

Як повідомлялося, уряд України удосконалив порядок виплат ВПО.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті