Верещук порадила цивільним росіянам виїжджати з Криму, поки міст ще стоїть

Цивільним росіянам, які проживають на території окупованого Криму, слід якнайшвидше виїхати заради власної безпеки. Такий заклик оприлюднила 23 вересня віцепрем'єрка, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук у Телеграмі.

"На що розраховують багато тисяч росіян, які останніми роками незаконно заїхали до нашого Криму. Тому що зазвичай усе неприємне трапляється раптом. Коли впаде Кримський міст (це питання часу, це очевидно), коли буде перерізано сухопутний коридор, коли почнуться наземні бої на півострові, що вони будуть робити?" - підкреслила Верещук.

Вона зазначила, що швидко покинути острів тисячам цивільних не вдасться, адже з перерізаними шляхами, коли навколо бої, здійснити це нереально.

"Тому звертаюся до цивільних росіян, які незаконно перебувають на півострові. Перебування в українському Криму для вас небезпечне. Їдьте. Не будьте легковажними", - резюмувала Верещук.

Кількома днями раніше Верещук закликала українців виїхати з Криму поки триває деокупація півострова.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті