Ердоган та путін зустрілися в Ірані. Обговорили вивіз зерна з України

Російський диктатор путін і президент Туреччини Ердоган провели зустріч в Ірані, на якій, зокрема, обговорили проблему вивезення українського зерна. Про це повідомило російське видання "Медуза" (визнано у РФ іноземним агентом), навівши цитати "Інтерфаксу".

Ердоган відзначив позитивний результат останнього раунду переговорів і висловив сподівання, що тегеранський етап пройде продуктивно.

"Під час останніх стамбульських переговорів (щодо зерна) позиція, яку зайняла російська сторона, була дуже позитивною і конструктивною. Звичайно ж, результат, який ми отримаємо за підсумками цих переговорів, безперечно, буде обговорюватися в усьому світі. Я хочу ще раз висловити вам подяку та сподіваюся, що наші переговори пройдуть продуктивно", - сказав Ердоган.

Путін подякував президенту Туреччини за посередницькі зусилля з надання майданчика для переговорів і заявив про рух вперед.

"За вашого посередництва ми просунулися вперед. Не всі питання, щоправда, ще вирішені, але те, що рух є вже добре", - сказав російський диктатор.

Як повідомляв "ОстроВ", президенти України та Туреччини Володимир Зеленський та Реджеп Ердоган провели переговори щодо безпечного вивезення зерна з нашої країни.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті