Дві головні дороги до Бахмута знаходяться під прямим вогнем окупантів – британська розвідка

Дві головні дороги, якими здійснюється постачання Бахмута в Донецькій області, перебувають під загрозою прямого вогню окупантів. Про це 5 лютого у Twitter повідомляє Міноборони Великобританії.

"М03 та Н32 – дві головні дороги до міста для українських захисників – швидше за все тепер перебувають під загрозою прямого вогню", - повідомили у британському військовому відомстві.

Також за даними британської розвідки, протягом останнього тижня росія продовжувала досягати невеликих успіхів у спробі оточити Бахмут, а воєнізовані формування "Вагнера" з великою ймовірністю захопили трасу, що зв'язує місто з Сіверськом.

І хоча ЗСУ, як і раніше, доступні численні альтернативні маршрути постачання по пересіченій місцевості, Бахмут стає все більш ізольованим.

Нагадаємо, що раніше найманці так званої "ПВК "Вагнер" заперечують, що ЗСУ відступають із Бахмута.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті