У Пригожина заперечують, що ЗСУ відступають із Бахмута: "Цього не відбувається ні у північних кварталах, ні у південних, ні у східних"

Українські війська не відступають із Бахмута, як про це пише низка сепаратистських ЗМІ. Це випливає із коментаря власника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина, який був опублікований на одному із пов'язаних із ним Телеграм-каналів.

"Прояснюю ситуацію. ЗСУ нікуди не відступають. ЗСУ б'ються до останнього. У північних кварталах Артемівська йдуть запеклі бої за кожну вулицю, кожну хату, кожну сходову клітку. Звичайно, приємно, що ЗМІ бажають відступу ЗСУ, але цього не відбувається ні в північних кварталах. , ні в південних, ні в східних", - спростував Пригожин численні повідомлення російських та сепаратистських ЗМІ про успіхи окупантів під Бахмутом.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті