У Пригожина заперечують, що ЗСУ відступають із Бахмута: "Цього не відбувається ні у північних кварталах, ні у південних, ні у східних"

Українські війська не відступають із Бахмута, як про це пише низка сепаратистських ЗМІ. Це випливає із коментаря власника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина, який був опублікований на одному із пов'язаних із ним Телеграм-каналів.

"Прояснюю ситуацію. ЗСУ нікуди не відступають. ЗСУ б'ються до останнього. У північних кварталах Артемівська йдуть запеклі бої за кожну вулицю, кожну хату, кожну сходову клітку. Звичайно, приємно, що ЗМІ бажають відступу ЗСУ, але цього не відбувається ні в північних кварталах. , ні в південних, ні в східних", - спростував Пригожин численні повідомлення російських та сепаратистських ЗМІ про успіхи окупантів під Бахмутом.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті