Дружини мобілізованих із Курської області просять путіна повернути їхніх чоловіків назад

Дружини мобілізованих із Курської області заявили, що їхніх мобілізованих чоловіків відправляють на штурми під командуванням "ЛНР" і зажадали від путіна повернути їх додому. Про це повідомляють російські ЗМІ.

За словами жінок, їхні чоловіки з в/ч 29303 після навчання перебували в Білгородській області, проте 3 березня їх передали до козацької бригади на території "ЛНР".

"Злагоджені підрозділи тероборони було розформовано для подальшого укомплектування штурмових загонів. Як пізніше з'ясувалося, понад тисячу мобілізованих полку тероборони Курської області перекинули до Луганської області за усною домовленістю, — кажуть на відео родички призовників. — Формально наші чоловіки перебувають у Курській області, а насправді вони вже у "ЛНР". У військових квитках не ставлять позначки про прибуття до Луганська. Їм пропонують підписувати контракти. Все це є незаконним".

Жінки послалися на слова путіна, який у своєму зверненні говорив, що мобілізовані утримуватимуть уже зайняті території, "а не будуть штурмовою піхотою".

"Просимо повернути наших чоловіків назад до пункту територіальної оборони Курської області", - додали жінки.

Як повідомлялося раніше, рідні мобілізованих із Підмосков'я поскаржилися путіну та Шойгу, що військових "кидають, як м'ясо, штурмувати укріпрайони по 5 осіб проти добре озброєних 100 осіб".

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті