Дрон-камікадзе РФ зруйнував будинок на Сумщині: двоє загинули, одна людина поранена

Безпілотник типу "Шахед" влучив у приватний будинок в Сумській області, внаслідок чого двоє людей загинули, ще одна поранена находиться в лікарні. Про це повідомляє у Телеграмі Сумська ОВА.

"Юнаківська громада: внаслідок влучання БпЛА типу "Шахед" сталася пожежа та руйнування приватного житлового будинку, внаслідок чого дві цивільні особи загинули, одна поранена, доставлена до лікарні" - йдеться в повідомленні.

Тако повідомляється, що по Миколаївській громаді ворог бив з мінометів – п’ять вибухів. У Білопільській громаді був обстріл з міномету – сім вибухів.

Всього вночі та зранку росіяни здійснили чотири обстріли прикордоння регіону. Зафіксовано 13 вибухів.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті