Дочка VIP-пропагандиста Соловйова виступила проти визнання ЛГБТ екстремістським: "Хрін нас зламаєш"

Дочка VIP-пропагандиста Володимира Соловйова Катерина виступила проти рішення Верховного суду РФ про визнання "міжнародного громадського руху ЛГБТ" екстремістським. Про це вона написала у себе в інстаграмі, - повідомляє "Вёрстка".

Вона з іронією зазначила, що "обожнює театр абсурду, але це вже поганий анекдот".

 "Неіснуючі нешкідливі організації визнаємо екстремістськими, а ХАМАСу влаштовуємо прийоми в Кремлі. Навіть Оруелла б уже знудило від перенасичення", - заявила вона.

"Усіх переживемо, улюблені. Хрін нас зламаєш", - резюмувала вона своє ставлення до рішення Верховного суду РФ. 

Раніше повідомлялося, що Катерина Соловйова танцює на московських бурлеск-сценах, проводить вечірки в стилі БДСМ і режисирує феміністські вистави. Крім того, вона публічно виступає проти війни, яку до істерики підтримує її батько.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті