Заборона "пропаганди ЛГБТ" уже принесла до бюджету РФ 50 млн рублів

Закон, що встановив заборону на "пропаганду ЛГБТ", уже приніс до бюджету РФ 50 мільйонів рублів, - повідомляють російські ЗМІ.

З моменту набуття чинності відповідного закону (грудень 2022 року) Роскомнадзор виписав близько сотні адміністративних протоколів на суму 50 млн рублів. 

Штрафи заплатили майже всі онлайн-кінотеатри і багато телеканалів, які не усунули зі своїх майданчиків контент, визнаний "пропагандою ЛГБТ". 

При цьому самі онлайн-кінотеатри поки що не розуміють, як їм самостійно перевірити величезну кількість контенту і убезпечити себе від штрафів, тому що наразі немає ні певних критеріїв, ні точних технологій, які допомогли б переглянути матеріали на предмет відповідності новим нормам.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті