У росії через "пропаганду ЛГБТ" знімають із продажу не тільки світових класиків, а й Достоєвського

В РФ мМаркетплейсу "Мегамаркет" надіслали список книг, які потрібно зняти з продажу через "пропаганду ЛГБТ". Перелік із 257 найменувань опублікував журналіст Олександр Плющев, - повідомляє The Moscow News.

До списку потрапили не тільки літературні новинки, а й класика. Наприклад, маркетплейсу потрібно видалити зі свого сайту картки книжок "Нетіточка Незванова" Федора Достоєвського, "Бенкет" Платона, "Декамерона" Джованні Бокаччо, "Орландо" Вірджинії Вульф, "У пошуках втраченого часу" Марселя Пруста і "Воно" Стівена Кінга.

Серед заборонених до продажу також виявилися твори інших світових класиків - Стефана Цвейга, Андре Жида, Юкіо Місіми, Патті Сміт і Хуліо Кортасара.

Хто конкретно зажадав від маркетплейса зняти з продажу книги всіх цих авторів, Плющев не уточнив. "Мегамаркетом" володіють Сбербанк (85%), "М.Відео-Ельдорадо" (10%), а також засновник "М.Відео" і goods.ru (5%).

Видання нагадало, що в грудні 2022 року глава РФ Путін підписав закон про заборону пропаганди ЛГБТ, педофілії та зміни статі. Відповідальність за порушення закону стосується осіб будь-якого віку. До цього ЛГБТ-пропаганда була заборонена тільки серед неповнолітніх. У листопаді 2023 року Верховний суд РФ визнав екстремістським і заборонив у Росії "міжнародний громадський рух ЛГБТ".

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті