Поліція у Москві провела облави в гей-клубах

У Москві поліція провела масові рейди і перепис відвідувачів у ЛГБТ-клубах після заборони Верховним судом ЛГБТ-руху. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

У клубі на Малій Якиманці, де проходила вечірка для ЛГБТ-ком'юніті, де було близько 300 осіб, увірвалася поліція під приводом пошуку наркотиків у закладі. У клубі відбулися затримання. "Посеред вечірки зупинили музику і почали проходити в зали [поліція]. На вечірці були також громадяни інших держав. На виході фотографували паспорти без дозволу це зробити. Схема відпрацьована, так закривали схожі клуби в Пітері. У когось паніка", - розповів очевидець каналу "Осторожно, Москва".

Рейди почалися в Москві пізно ввечері 1 грудня. Силовики також прибули до закладу біля метро "Автозаводська" і стрип-клубу для хлопців біля метро "Полянка". 

Також перший ЛГБТ-клуб позбувся приміщення через рішення суду про заборону "руху ЛГБТ". Петербурзький клуб "Центральна станція" оголосив про закриття після відмови працювати з ним орендодавця "через закон".

Як повідомлялося, верховний суд РФ визнав рух ЛГБТ "екстремістським" і заборонив його діяльність.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті