Бойовик Ходаковський визнав, що удари російських окупантів по цивільній інфраструктурі результату не дають. Пропонує знищувати порти та заводи

Удари російських окупантів по цивільній інфраструктурі України не дають належного результату. Таку заяву зробив творець терористичного батальйону "Восток" Олександр Ходаковський.

"Удари по інфраструктурі миттєвого результату не дають", - написав він у себе в Телеграм.

На його думку, "куди ціннішим для фронту було б знищення колон, які… йдуть на допомогу противнику; знищення ешелонів з технікою, які розвантажуються на залізничних станціях, складів з БК та складів з ПММ".

При цьому терорист розуміє, що вразити ці цілі окупаційним військам буде досить складно. Тому він радить знищувати українську промисловість.

"Є ще один спосіб - бити по гаманцях. Якщо почати бити по кишені української еліти - ефект може бути набагато відчутнішим. Влучити в порт або металургійний завод куди простіше, ніж в ешелон, і шкода може бути такою, що співзасновники ТОВ "Україна", які втрачають свої активи і доходи, відчують, що таке війна на своїй шкурі", - цинічно закликає Ходаковський до повної руйнації економіки України.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті