Бойовик Ходаковський визнав, що удари російських окупантів по цивільній інфраструктурі результату не дають. Пропонує знищувати порти та заводи

Удари російських окупантів по цивільній інфраструктурі України не дають належного результату. Таку заяву зробив творець терористичного батальйону "Восток" Олександр Ходаковський.

"Удари по інфраструктурі миттєвого результату не дають", - написав він у себе в Телеграм.

На його думку, "куди ціннішим для фронту було б знищення колон, які… йдуть на допомогу противнику; знищення ешелонів з технікою, які розвантажуються на залізничних станціях, складів з БК та складів з ПММ".

При цьому терорист розуміє, що вразити ці цілі окупаційним військам буде досить складно. Тому він радить знищувати українську промисловість.

"Є ще один спосіб - бити по гаманцях. Якщо почати бити по кишені української еліти - ефект може бути набагато відчутнішим. Влучити в порт або металургійний завод куди простіше, ніж в ешелон, і шкода може бути такою, що співзасновники ТОВ "Україна", які втрачають свої активи і доходи, відчують, що таке війна на своїй шкурі", - цинічно закликає Ходаковський до повної руйнації економіки України.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті