Бойовик Ходаковський визнав, що удари російських окупантів по цивільній інфраструктурі результату не дають. Пропонує знищувати порти та заводи

Удари російських окупантів по цивільній інфраструктурі України не дають належного результату. Таку заяву зробив творець терористичного батальйону "Восток" Олександр Ходаковський.

"Удари по інфраструктурі миттєвого результату не дають", - написав він у себе в Телеграм.

На його думку, "куди ціннішим для фронту було б знищення колон, які… йдуть на допомогу противнику; знищення ешелонів з технікою, які розвантажуються на залізничних станціях, складів з БК та складів з ПММ".

При цьому терорист розуміє, що вразити ці цілі окупаційним військам буде досить складно. Тому він радить знищувати українську промисловість.

"Є ще один спосіб - бити по гаманцях. Якщо почати бити по кишені української еліти - ефект може бути набагато відчутнішим. Влучити в порт або металургійний завод куди простіше, ніж в ешелон, і шкода може бути такою, що співзасновники ТОВ "Україна", які втрачають свої активи і доходи, відчують, що таке війна на своїй шкурі", - цинічно закликає Ходаковський до повної руйнації економіки України.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті