Гнати вперед автоматами: терорист Ходаковський обґрунтував необхідність штрафбатів і загородзагонів для росіян на війні

Російський терорист Олександр Ходаковський, якого в березні 2023 року влада РФ призначила "заступником начальника головного управління росгвардіі по ДНР", вважає, що в росіян сьогодні недостатньо мотивації для геройства на війні проти України, і тому потрібні загороджувальні загони. Про це він пише у своєму ТК.

"Але що таке - загородзагони? Це компенсатор браку внутрішньої мотивації. Ми ніколи не зможемо перемогти базові інстинкти і перетворити на Гастелло або Маресьєва всю призначену до війни частину суспільства, - але вигравати війну потрібно...", - пише терорист.

При цьому він нагадує, що сьогодні "рідко хто, проводжаючи на фронт, хрестить і каже: не посрами.... Часи зараз не ті - дивні часи".

"Я не суджу. Я просто запитую: як же тоді перемагати? Гаразд зараз: небезпечніші за неуспіх у цьому конфлікті внутрішні загрози. Ворог не під Москвою, начебто, - і сил дійти в нього до Москви немає... Які загороджувальні загони? Правильно. Війна зараз інша. Але якщо говорити про таку війну, в якій поразка подібна до смерті, а базові інстинкти сильніші за партійну пропаганду, - тоді після всього побаченого мені зрозуміло, навіщо вони (загородзагони, - прим.ред.). На самому початку СВО я боягузів відправляв на базу і до розгляду саджав під варту, а вважав за краще б гнати вперед автоматами...", - заявив зрадник Ходаковський.

Як повідомлялося раніше, зрадник Ходаковський скаржиться, що ЗСУ знищили багато російських командирів "високого рангу" і б'ють по тилах

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті