У військовий спосіб звалити Україну в найближчій перспективі не вийде, справа йде до "перемир'я" - терорист Ходаковський

Засновник  терористичного батальйону "Восток" Олександр Ходаковський вважає, що Росія в найближчій перспективі не зможе перемогти Україну. Про це він написав на своїй сторінці в ТК.

"Чи можемо ми військовим чином звалити Україну? Зараз і в найближчій перспективі - ні. Коли я розмірковую про нашу перемогу в цій війні - я не маю на увазі, що ми поповземо, перетворюючи все на бахмути на своєму шляху. І легкого заняття міст я не передбачаю.... Ми увійдемо у фазу, яка найбільш невигідна Україні в її "самостійному" стані: фазу ні миру, ні війни", - вважає він.

За його словами, в реальності, що відбулася, справа дійде до "перемир'я".

 

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті