Зрадник Батьківщини Ходаковський отримав від путіна посаду в Росгвардіі - командуватиме карателями СОБРу та ОМОНу в "ДНР" 

Засновника терористичного батальйону "Восток" Олександра Ходаковського указом путіна призначено на посаду заступника начальника Головного управління Росгвардії у так званій "ДНР". Цю інформацію підтвердив сам колишній офіцер спецназу СБУ.

На новій посаді зрадник Батьківщини відповідатиме за роботу спецпідрозділів - СОБР і ОМОН".

Основним завданням Росгвардії є "участь в охороні громадського порядку, забезпеченні громадської безпеки", тобто, з огляду на реалії сучасної Росії, участь у каральних акціях щодо незгодних із політикою Кремля.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті