Зрадник Батьківщини Ходаковський отримав від путіна посаду в Росгвардіі - командуватиме карателями СОБРу та ОМОНу в "ДНР" 

Засновника терористичного батальйону "Восток" Олександра Ходаковського указом путіна призначено на посаду заступника начальника Головного управління Росгвардії у так званій "ДНР". Цю інформацію підтвердив сам колишній офіцер спецназу СБУ.

На новій посаді зрадник Батьківщини відповідатиме за роботу спецпідрозділів - СОБР і ОМОН".

Основним завданням Росгвардії є "участь в охороні громадського порядку, забезпеченні громадської безпеки", тобто, з огляду на реалії сучасної Росії, участь у каральних акціях щодо незгодних із політикою Кремля.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті