Близько 60 тіл знайшов пошуковий загін "Плацдарм" біля Слов’янська на Бахмутському напрямку

Пошуковий загін "Плацдарм" виявив близько 60 тіл загиблих під Кліщіївкою на Бахмутському напрямку у Донецькій області. Про це повідомив сайт міста Слов’янська 11 вересня.

"Наше завдання – зібрати всі тіла. Це і військові ЗСУ, і військові РФ, і цивільні. Ми не розділяємо тіла на "ті" або "інші", ми забираємо всіх, потім вже розбираємося", - розповідає керівник пошукової групи "Плацдарм" Олексій Юков.

Підкреслюється, що більшість тіл обгорілі та пошкоджені, часто від людей залишилися лише кістки, тому ідентифікувати їх вкрай важко.

Зазначається, що після огляду кожному тілу дають особистий номер. Потім їх відправляють у морг та встановлюють особистість. Якщо це тіло російського військового, його намагаються обміняти на тіло полеглого українського воїна.

"Таким чином нещодавно вдалося повернули в Україну тіла 84 військових", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Україна повернула тіла 84 загиблих українських військовослужбовців із тимчасово окупованих територій

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті