Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Білорусь спрямує частину коштів своєї "космічної програми" на будівництво "інноваційного картоплесховища". Про це повідомило видання "Зеркало".
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Зазначається, що уряд Білорусі постановив спрямувати на реалізацію "інноваційного проєкту з будівництва картоплесховища" при Толочинському консервному заводі частину фінансових коштів, передбачених на програму зі створення "національної космічної системи дистанційного зондування Землі" (ДЗЗ).
"Витрати будуть збільшені, зокрема, за рахунок зменшення фінансування, передбаченого Національній академії наук "для створення Білоруської космічної системи дистанційного зондування Землі", у розмірі 2 088 567 рублів", - ідеться в повідомленні.
Як повідомлялося, Лукашенко заявив про завершення поставок російської ядерної зброї в Білорусь.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту