Безугла звинуватила Залужного в публікації замовних матеріалів у західних ЗМІ

Заступниця голови парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар'яна Безугла (фракція "Слуга народу") звинуватила головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного в нібито замовних статтях у The Economist. Про це Безугла написала у Фейсбук 29 листопада. 

"І що у Вас залишилось, Валерію Федоровичу? Замовні статті в The Economist... Це по-генеральські - мовчати в Україні і викидати іноземцям оце на світ? Може, Вам є що сказати прямо? Не мені, українцям", - написала Безугла

Вона вважає, що Залужний має дати громадянам України відповіді на низку запитань, серед яких, чому переведення військовослужбовців між частинами відбуваються місяцями, чому нову техніку отримують "необстріляні" формування, чому "людина може опинитися на штурмі без підготовки попри навіть прийнятий нами закон?"

Нагадаємо, раніше Безугла критикувала Залужного за відсутність плану дій на 2024 рік і висловлювалася за необхідність відставки головнокомандувача.

Залужний на початку листопада у статті для The Economist зазначав, що війна проти РФ переходить на етап "позиційної", що становить величезні ризики для ЗСУ та України, тож виходом буде тільки перевага над ворогом в усьому: "у повітрі, значно поліпшені можливості радіоелектронної боротьби та протибатарейної боротьби, нові технології розмінування та здатність мобілізувати й навчати більше резервів".

Окрім цього, на думку головнокомандувача, необхідно зосередитися на сучасному командуванні та управлінні, а також на раціоналізації української логістики, при цьому одночасно руйнувати російську систему ракетами більшої дальності.

"Нові, інноваційні підходи можуть знову перетворити цю позиційну війну на маневрену", - наголосив Залужний.

Як повідомлялося, секретар РНБО України Олексій Данілов заявив, що РФ активізувала в Україні мережу шпигунів, аби "вбити клин" між Зеленським та Залужним.

Також повідомлялося, що Комітет з питань нацбезпеки ВР розгляне зняття Безуглої з посади голови підкомітету. 

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті