Сіверськодонецька МВА передала на фронт 15 систем РЕБ

Сіверськодонецька МВА передала українським захисникам 15 систем радіоелектронної боротьби, які вже доставляють на фронт. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор.

«Таким був один із нещодавніх запитів від наших захисників. Серед цих 15 систем РЕБ є і стаціонарні, і мобільні, як і замовляли. Дякую Сєвєродонецькій міській військовій адміністрації за своєчасне вирішення питання», - написав Лисогор.

За його словами, засоби РЕБ протидіятимуть ворожим дронам і системам зв'язку росіян.

Як повідомлялося, з обласного бюджету Донеччини виділили 31 мільйон гривень на придбання засобів РЕБ і БПЛА. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Всі статті