Комітет з питань нацбезпеки ВР розгляне зняття Безуглої з посади голови підкомітету

Парламентський комітет із питань національної безпеки, оборони та розвідки на найближчому засіданні може розглянути питання щодо зняття Мар'яни Безуглої з посади голови підкомітету з питань цивільного нагляду та контролю. Про це повідомила членкиня комітету Ірина Фріз у коментарі Інтерфакс-Україна 28 листопада.

"У нас не було засідання, тому що був відсутній кворум. У нас був формат заслуховування питань у закритому режимі. Окрім пунктів порядку денного, я порушила питання про відсторонення Безуглої з посади керівника підкомітету і попросила включити це питання до порядку денного наступного засідання комітету", - зазначила Фріз.

Вона додала, що колеги з комітету нацбезпеки підтримали її в тому, що на публічні висловлювання Безуглої на адресу Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного комітет має відреагувати.

"Отримала розуміння колег про необхідність реакції комітету", - зазначила Фріз.

Вона також додала, що на сьогоднішній зустрічі членів профільного комітету Безугла була відсутня.

Як повідомлялось раніше, нардеп запропонував звільнити Безуглу з посади заступника голови комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки ВР.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті