Нардеп запропонував звільнити Безуглу з посади заступника голови комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки ВР

Депутат від "Слуги народу" Ігор Кривошеєв зареєстрував постанову про відкликання Мар'яни Безуглої з посади заступника голови комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки у зв'язку з незадовільною роботою на посаді. Про це Кривошеєв повідомив на своїй сторінці у Facebook 27 листопада.

"Червоні лінії існують. Український народ в умовах війни продемонстрував, що може бути солідарний. Пані Безугла не може залишатись на посаді заступника голови комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Крапка. Зареєстрував постанову про її звільнення!", - написав Кривошеєв.

Нагадаємо, що очільник "Демсокири" заявив в СБУ на депутатку "Слуги народу" через її заклики про відставку Залужного.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті