Очільник "Демсокири" заявив в СБУ на депутатку "Слуги народу" через її заклики про відставку Залужного

Один з лідерів партії "Демократична сокира" і військовий Юрій Гудименко звернуся до Служби безпеки України через заяви народної депутатки від партії "Слуга народу" Мар'яни Безуглої, яка закликала Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного піти у відставку.. Про це Гудименко повідомив у Facebook.

У його заяві йдеться, що допис Безуглої "становить загрозу національній безпеці України та може використовуватися російською пропагандою для поширення російських наративів серед міжнародних партнерів".

"Крім того, що викликає окреме занепокоєння, Марʼяна Безугла є заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки та могла отримати вказані вище відомості виключно в ході своїх службових обовʼязків", — наголосив Гудименко.

За його словами, опубліковані Безуглою відомості можна віднести до категорії державної таємниці.

"Вважаю, що оприлюднення таких відомостей, а саме, що: "Військові просто сказали, що їм треба забирати не менше 20 тисяч громадян на місяць" та "Чому створення бригади, а не доукомплектування існуючих? Скільки коштуватиме бригада, нова бригада?" містить склад злочину, передбачений статтею 328 ККУ", — зазначив військовий.

Як повідомлялося, секретар РНБО України Олексій Данілов заявив, що РФ активізувала в Україні мережу шпигунів, аби "вбити клин" між Зеленським та Залужним. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті