Данілов: РФ активізувала в Україні мережу шпигунів, аби "вбити клин" між Зеленським та Залужним

Росія активізувала в Україні мережу своїх шпигунів, щоб дестабілізувати ситуацію в державі. Про це секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов сказав у інтерв’ю "The Times", - передає "РБК-УКраїна".

За його словами, мета російських агентів – вбити клин між політичним і військовим керівництвом України, а також розпалити антиурядові настрої серед населення.

"Росія намагається скористатися "так званою напругою" між президентом Володимиром Зеленським та головнокомандувачем Збройних сил України Валерієм Залужним", - зазначив він. 

Секретар РНБО також розповів, що росія намагається поширити дезінформацію та пропаганду, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні.

Данілов також поінформував, що російські розвідувальні служби для роботи за кордоном використовують два види співробітників: агентів під дипломатичним прикриттям та агентів, яких називають "нелегалами".

Як повідомлялояс, спецслужби викрили шпигунку, яка "зливала" у соцмережі розташування HIMARS під Бахмутом.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті