Данілов: РФ активізувала в Україні мережу шпигунів, аби "вбити клин" між Зеленським та Залужним

Росія активізувала в Україні мережу своїх шпигунів, щоб дестабілізувати ситуацію в державі. Про це секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов сказав у інтерв’ю "The Times", - передає "РБК-УКраїна".

За його словами, мета російських агентів – вбити клин між політичним і військовим керівництвом України, а також розпалити антиурядові настрої серед населення.

"Росія намагається скористатися "так званою напругою" між президентом Володимиром Зеленським та головнокомандувачем Збройних сил України Валерієм Залужним", - зазначив він. 

Секретар РНБО також розповів, що росія намагається поширити дезінформацію та пропаганду, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні.

Данілов також поінформував, що російські розвідувальні служби для роботи за кордоном використовують два види співробітників: агентів під дипломатичним прикриттям та агентів, яких називають "нелегалами".

Як повідомлялояс, спецслужби викрили шпигунку, яка "зливала" у соцмережі розташування HIMARS під Бахмутом.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті