65 мільйонів гривень витратять на реконструкцію електромереж Прикарпаття

Реконструкція електричний мереж Івано-Франківська та області обійдеться в 65 мільйонів гривень, - повідомляє прес-служба “Прикарпаття обленерго”.

ВАТ «Прикарпаттяобленерго» продовжує оновлення повітряних і кабельних ліній електропередач та трансформаторних підстанцій. За літні місяці енергетики за допомогою спеціалізованих електромонтажних бригад підрядних організацій здійснили низку таких проектів. Інвестиції, які спрямовуються на оновлення основних фондів, закладаються в Інвестиційній програмі компанії. На 2010 рік інвестиційна складова тарифу компанії складає 65 млн. грн.

До осіннього похолодання завершаться роботи з реконструкції повітряної лінії 10 кВ від підстанції Делятин (3,2 км). Перебудова приєднання ПЛ-10 кВ Делятин була складною не лише через рельєфні умови гірської місцевості (височини та заболочені території), а й через зсуви ґрунту, які сталися тут після сильних опадів. Через це ділянку електролінії монтажники були змушені переносити.

На останньому етапі перебуває реконструкція ПЛ-10 кВ від підстанції Перегінськ. Адже у Рожнятівському районі, де проходить приєднання Ясень, практично завершено перебудову 10 км електролінії.

Зроблено значну частину робіт з модернізації електромереж 0,4-10 кВ у населених пунктах Івано-Франківської області, зокрема: у місті Яремче, селі Слобода Коломийського району, селі Стопчатів Косівського району та інших.

Крім того, триває перебудова кабельних лінії в обласному центрі (від підстанції Загвіздя), якими живиться значна кількість соціально важливих та категорійних споживачів у мікрорайоні Пасічна обласного центру.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Донбасс
28.12.2025
18:08

Сам себя не похвалишь… СМИ оккупированного Донбасса

На минувшей неделе СМИ оккупированного Донбасса пребывали в предпраздничной лени. Большинство публикаций рассказывали о том, как российские чиновники и их приспешники в "республиках" срывают с "елки желаний" шарики с пожеланиями, естественно,...
Мир
26.12.2025
14:15

Выборы, оказавшие влияние на Украину в 2025 

В 2025 году прошло немало важных выборов. В Европе их состоялось наибольшее количество – 14. Почти половина из них фиксировали  тенденции, подрывающие линию европейского единства в отношении Украины.
Страна
25.12.2025
12:37

Жилищные ваучеры на 2 миллиона гривен: новая программа для ВПЛ, но не для всех

Вопрос постоянного жилья — это не только о комфорте. Для многих семей это о возможности "закрепиться" в общине, устроить детей в школы и детские сады, планировать работу, лечение, уход за пожилыми родителями.
Все статьи