ЗСУ сформували батальйон "Сибір", який складається з росіян — Bloomberg

Збройні сили України сформували батальйон солдатів "Сибір", який повністю складається з громадян РФ, які хочуть боротися проти російського вторгнення. Про це пише Bloomberg.

"Батальйон "Сибір" об’єднав десятки росіян та представників етнічних меншин Росії, які подорожували через треті країни, оскільки хотіли приєднатися до української армії, за словами офіційних осіб у їхньому навчальному таборі", - пише видання.

Зазначається, що на відміну від добровольчих груп, таких як легіон "Свобода Росії", які заявили про підтримку України, солдати є частиною регулярної української армії і очікують, що їх відправлять у бій дуже скоро.

Члени батальйону "Сибір" пройшли ретельні перевірки безпеки, щоб переконатися, що вони прихильники України, а потім підписали військовий контракт, прийнявши армійські позивні для захисту своєї особистості.

"Нам потрібно знищити кремлівський режим", — сказав 29-річний якут із позивним Варган, який зізнався, що не мав військового досвіду до того, як відправився за тисячі миль із сибірського міста Іркутськ, щоб спробувати приєднатися до української армії.

Родом із російської Якутії, багатої алмазами, він додав: "Я хочу, щоб Якутія була вільною демократичною країною, це дуже багата країна, але люди такі бідні. Процвітають лише державні чиновники, які служать Путіну".

Усі учасники батальйону чисельністю 60 осіб є добровольцями, і жоден із них не набраний з числа російських військовополонених, сказав Bloomberg представник української армії.

Як повідомлялося раніше, Легіон "Свобода Росії" знову зайшов у Бєлгородську область РФ 28 вересня.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті