Легіон "Свобода Росії" знову зайшов у Білгородську область, триває бій

У Білгородську область РФ знову зайшов Легіон "Свобода Росії" 28 вересня, станом на 14:20 іде бій в районі сіл Старосілля й Теребрено. Про це повідомив Телеграм-канал Легіону "Свобода Росії" й Телеграм-канал "WarArchive".

"Серед Легіонерів поранених і загиблих немає, працюємо за планом. Казки про мінні поля залиште Конашенкову. Продовжуємо зачистку нашого будинку від путінської скверни. Йде бій, всі деталі після", - пише Телеграм-канал Легіону.

"WarArchive" уточнює, що Легіонери зайшли в Білгородську область в районі сіл Старосілля та Теребрено. 

Тим часом російські прикордонники заявляють, що заходу не було, а був "лише бій на самому кордоні".

Раніше повідомлялось, що Легіон "Свобода Росії" знову зібрався з рейдом на територію РФ.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті