"Живемо як бабуїни": олігарх Дерипаска скаржиться на тяжку долю в росії

Російський олігарх Олег Дерипаска скаржиться на тяжкі будні у нинішній росії. Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

На такий пост бізнесмена надихнули новини про фінансові проблеми у кількох американських та європейських банках. Своє життя Дерипаска порівняв із "бабуїном".

"Коли слухаєш про проблеми американських регіональних банків, які банкрутують один за одним після ставки ФРС, яка щойно підвищилася до 5%, про проблеми американського бізнесу - малого, середнього і великого промислового - який не може собі дозволити конкурувати з Китаєм і Мексикою з такими високими ставками, то якось стає до болю знайомим усе, що відбувається там. І нагадує мені наші проблеми. І чи не тому останні 12 років ми не маємо ні змістовного економічного зростання, ні зростання доходів основних груп населення? Живемо за рахунок ренти з нафти та газу, як бабуїни зі Східної Африки, ледве зводячи кінці з кінцями. Відкладаючи знову на потім розвиток і Сибіру, і Далекого Сходу", - написав Дерипаска. 

Як повідомлялося раніше, заводи підсанкційного російського олігарха Дерипаски на 10 млрд грн тепер належать Україні

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті