Зеленський провів засідання Ставки: обговорювали покращення ППО та відновлення енергетики

Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому обговорювали покращення системи ППО та відновлення енергетики. Про це 30 грудня повідомляє прес-служба Офісу президента.

"Президент України Володимир Зеленський у п'ятницю провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Були заслухані доповіді щодо оперативної ситуації на фронті та можливих дій ворога у найближчій перспективі... Також було розглянуто питання удосконалення протиповітряної оборони України, зокрема для захисту об'єктів критичної інфраструктури", - повідомили у прес-службі ОП.

Наголошується, що основна увага приділялася забезпеченню підрозділів наших захисників озброєнням та іншими засобами – особливо на найгарячіших ділянках фронту.

Окремо члени Ставки заслухали інформацію щодо відновлення енергетичної системи України після нещодавніх ракетних атак країни-агресора.

Нагадаємо, на попередньому засіданні Ставки Зеленський та генерали обговорювали ситуацію на Донбасі та плани на 2023 рік.

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті