Вже 12 країн долучились до танкової коаліції - Зеленський

Вже 12 країн долучились до танкової коаліції, щоб допомогти Україні. Про це сьогодні заявив президент України Володимир Зеленський 26 січня у вечірньому зверненні.

"Розширюємо нашу танкову коаліцію – є відповідне рішення Канади, я дякую за це. Вже 12 країн є в нашій танковій коаліції", - сказав він.

Він подякував всім, хто пришвидшує постачання Україні необхідних засобів оборони й хто готовий посилювати санкційний тиск на державу-терориста.

"Сьогодні завдяки наданим Україні системам ППО й завдяки професійності наших воїнів вдалося збити більшість російських ракет і «Шахедів». Це як мінімум сотні врятованих життів і десятки збережених об’єктів інфраструктури.

І я дякую нашим Повітряним силам, кожному й кожній, хто минулої ночі, вранці та вдень забезпечував захист України від ракет і дронів терористів.

А особливо хочу відзначити воїнів 96-ї Київської, 160-ї Одеської та 208-ї Херсонської зенітних ракетних бригад", - сказав голова держави.

Він зазначив, що ППО важко протидіяти балістичним ракетам, які запускають росіяни.

"Але, на жаль, лише засобами ППО складно забезпечити 100% захисту. Тим паче, коли терористи застосовують балістичні ракети.

Сьогодні були влучання ракет. На жаль, є поранені, є загиблі. Мої співчуття всім рідним і близьким...

На цей російський терор потрібні асиметричні відповіді. Потрібен новий рух наших сил на фронті. Потрібно забезпечити поразки наземних сил терористів", - заявив Зеленський.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті